Äriturism - Näitused Venemaal

 

Incoming Russia pakub ettevõtetele kõikvõimalikke teenuseid, mis on suunatud äriturismile. Me saame korraldada teie ärireise kogu Venemaa territooriumil – alates Moskvast ja Peterburist reisideni Vene Föderatsiooni kõige kaugematesse piirkondadesse. Broneerides meiega võite kasutada meie ööpäevaringset kohapealset teenindust, et alati suhelda meie eestikeelse töötajaga, kes on valmis teie probleeme lahendama.  

 

Pakutavad teenused:

hotellide broneerimine kogu Venemaal;

transporditeenuse broneerimine lennujaamast;

abi Venemaa konsulaarviisa saamiseks;

lennupiletid lendudeks Eestist ja Venemaa riigisisesteks lendudeks; 

Venemaa raudteekassa;

vene-eesti tõlk. 

Näitused Moskvas ja Sankt-Peterburis

 

Moskva ja Sankt-Peterburg on kaks eriti aktiivset näitusekeskust. Aasta jooksul korraldatakse seal erinevaid rahvusvahelisi näitusi. Paljudele ettevõtetele on need absoluutselt vajalikud üritused jõukal vene turul ärisuhete alustamiseks või viljakaks jätkamiseks. 

Incoming Russia spetsialiseerub eriti Moskva näitustele, mis toimuvad peamistes näitusekeskustes: Crocus Expo, Expocentre, Sokolniki, VDNH. Iga näitusekeskuse bännerile klikkides leiate kasulikku teavet, messide ja ürituste nimekirja, läheduses olevaid hotelle.

Tänu nende alade broneerimisele, millega me igal aastal näituste ajal töötame, pakkume võimalust broneerida hotellid ja korterid peamiste näitustekeskuste lähedal konkurentsivõimeliste hindadega, samuti transporditeenust messikeskustesse ja messikeskustest spetsiaalse hinnakirja alusel. Teie ärialaste läbirääkimiste edu tagamiseks pakkume meie professionaalsete tõlkide meeskonna teenuseid.   

 

Informatsiooni ja pakkumiste saamiseks ilma kohustusteta: 

info@incoming-russia.com