Incoming Russia on turismiteenuste müügiagentuur Venemaal ja SRÜ riikides ning teenindab gruppe ja eraisikuid. Tänu pikaajalisele töökogemusele siseriikliku turismi valdkonnas Venemaal, Baltimaades ja endistes nõukogude vabariikides on Incoming Russia usaldusväärsuse sünonüüm. Meie firma pakub optimaalseid lahendusi reisimisel Venemaale parima hinnaga ning tagades kõigile meie klientidele abi kohapeal ja aastaringselt. Me saame pakkuda ringreise Venemaal – rühmaviisilisi  ja individuaalseid, jõekruiise Moskvast Sankt-Peterburi, Volga jõel, Siberi jõgedel või Baikali järvele, reisimist rongiga mööda kuulsat Trans-Siberi magistraali. Samuti võime aidata kiiresti, efektiivselt ja säästlikult vormistada viisa Venemaale, sealhulgas täites avalduse viisa saamiseks ja esitades selle Venemaa konsulaati. Meie teenused on adresseeritud peamiselt turismiagentuuridele ja reisikorraldajatele, kes saavad kasutada meie konfidentsiaalseid tariife rühma-ja individuaalreisidel mööda Venemaad, jõekruiisidel, Vene viisade vormistamisel, ekskursioonidel ja transporditeenusteks, pöördudes informatsiooni saamiseks meie poole.poole.

Reisiteenused teie reisimiseks Venemaale:

 spetsiaalsete programmidega ja eelarvega grupiringreiside korraldamine, jõekruiisid Venemaal (individuaalsed ja rühmareisid)

 sündmused ja sporditurism (sportlaste, ajakirjanike, delegatsioonide, töötajate, fännide majutus)

 religioosne turism ja palverännakud Venemaale 

 individuaalsed hotellide broneerimised, otselepingud hotellidega

 giidid ja tõlgid, individuaal- ja grupiekskursioonid, transporditeenused  autoga, väikebussiga, bussiga, autorent koos juhiga

 äriturism, näitused ja messid, 360 ° toetus ärireisidel Venemaale

 Venemaa raudteekassa, Venemaa rahvusvaheline ja siseliinide  kassa

 konsulaarviisad Venemaale, kogu protseduur, kaasa arvatud ravikindlustus ja viisaabi (kutse)